fotoalbum
  Vyhledávání

Vyhledat text

Nábor do přípravky
Rodiče, chcete aby váš syn (vaše dcera) sportovali? Má váš syn (vaše dcera) 5 a více let? Přihlaste ho (ji) do fotbalu! Volejte trenérovi na 724280113 (p. Rek) nebo pište na i.rek@seznam.cz. Přijímáme děti od 5 - 12 let.
  Hledáme trenéry mládeže
Stále hledáme zájemce o trénování mládežnických týmů. Volejte, prosím, na 777 943 910 (p. Kolář).

TOPlist

Dne 16.7.2009 byl vytvořen oficiální web prostějovského fotbalového oddílu TJ Haná na www.hanaprostejov.cz. Zaniklý předchůdce této stránky (www.minifotbal.cz) byl založen 5.9.2008 jako webová stránka fotbalové přípravky TJ Haná Prostějov.

Projekt rozdělení spolku TJ Haná

Info a novinky
09.09.2016: Tréninky mládeže

POZOR !!!

Tréninky benjamínků (roč. 2010, 2011, 2012), mladší přípravky (2008, 2009) a starší přípravky (2006, 2007) se konají každé pondělí, středu a pátek od 17.30 na umělé trávě za místním nádražím. První trénink je v pondělí 12.9.2016.

V souboji nováčků byly úspěšnější Bohuňovice

Sokol Bohuňovice - TJ Haná  Prostějov  2 : 1 (1 : 0)

Branky : 4. Jurčík, 64. Štybnar - 50. Světlík
Rozhodčí : Vyroubal - Polanský, Kubíček
Žluté karty  : Jurčík, Fryčák Mojmír, Veselský - Strouhal, Světlík   Diváků : 120

Sestavy. Sokol Bohuňovice : Dittrich - Beneš, Opletal,Konečný, Štýbnar Michal - Fryčák Martin (77.Riedl), Fryčák Aleš, Machala, Vašenka  (84.Fryčák Mojmír), Jurčík - Veselský. Trenér : Michal Jurčík
TJ Haná Prostějov : Pastyřík - Krč (28.Vyskočil), Zbožínek, Kolář, Chum - Strouhal (46.Varga), Kolkop, Mašík, Trnavský - Zatloukal, Světlík.  Trenér : Daniel Kolář

V 8.kole 1.A třídy sk.B Olomouckého KFS zavítali Hanáci na půdu nováčka do Bohuňovic.. Hned v první minutě zápasu se hosté dostali do šance, ale hlavička Světlíka skončila vedle Dittrichovy branky. To domácí byli  ve 4.minutě daleko  úspěšnější a střelou Jurčíka z dvaceti metrů šli do vedení. V následující minutě zahrával domácí Fryčák  trestný kop a jeho ostrý centr prolétl pokutovým územím hostí a aniž ho kdokoliv tečoval skončil v autu. Ve 14.minutě pronikl
kapitán domácích Fryčák Aleš po chybě hostující obrany,  před gólmana Hanáků,  ale Pastyřík byl ve vzájemném souboji úspěšnější.
Hosté se pomalu dostávali z tlaku domácích avšak střela Trnavského ve 28.minutě neměla patřičnou přesnost. Také domácí zahrozili v 37.minutě, když aktivní Jurčík sám před gólmanem kopnul míč vedle Pastyříkovy branky.
Do druhého poločasu nastoupili Hanáci se snahou vyrovnat skóre a v 50.minutě se jim to za přispění domácí obrany podařilo. Světlík využil fatální chyby domácích beků a špatného vyběhnutí Dittricha, kterého obešel a z úhlu trefil prázdnou branku 1:1. V této fázi zápasu byli Hanáci herně  lepší a zatlačili domácí na jejich polovinu. Střela Mašíka v 54.minutě však hostům vedení nepřinesla. Naopak domácí se otřepali a v 64.minutě šli do vedení oni.
Na hranici vápna se uvolnil Michal Štýbnar a ostrou střelou zvýšil na 2:1. Hanáci se přesto snažili bojovat a v přemíře snahy jejich přihrávky  nenacházeli adresáta. V 72.minutě hostující Trnavský posunul míč hlavou ke Kolkopovi, ale jeho střelu golman Dittrich nadvakrát zachytil  před brankovou čarou.
Ještě v 80.minutě prověřil stejný hráč  brankáře Dittricha, ale ten akrobatickým zákrokem i  tuto šanci Hanáků zmařil. A tak Hanáci odjížděli z Bohuňovic bez bodu.

Hodnocení trenérů :
Michal Jurčík (Sokol Bohuňovice) : Vzhledem k tomu, že jsme měli šňůru tří zápasů, kdy se nám nedařilo a chybělo nám štěstíčko tak dnes jsme se dostávali do šancí a první poločas soupeře přehrávali.Prvních patnáct minut druhého poločasu jsme po zbytečném gólu šli do kolen a zvedli jsme  se po druhé vstřelené brance.Náš mančaft je mladý a zrajeme. V první půlce jsme neproměnili řadu šancí a jsem rád, že kluci zabojovali. Cením si vítězství  se zkušeným soupeřem.
Daniel Kolář (TJ Haná Prostějov) : První poločas byl z naší strany jeden z nejhorších, který za 10 let trénování tohoto mužstva pamatuji. V druhém poločase nastalo chvilkové zlepšení, kdy nám domácí pomohli polovlastním gólem, ale poté se naše hra vrátila do starých kolejí a my zaslouženě prohráli.

| Autor: administrator | Vydáno dne 25. 09. 2012 | 2147 přečtení |
| Počet komentářů: 22 | Přidat komentář |